R.P.:Po 3 měsících v Africe jsem měl sebeúctu

27. února 2009 v 21:13 | Ba.Cullen |  *Články&Rozhovory

Robert Pattinson má vše; pohled, rozkošný anglický akcent a samozřejmě talent. "K herectví jsem se dostal ve skutečnosti celkem divně" říká Robert Thomas Pattinson, přátelé ho volají R-patz. "Vždy jsem byl velmi stydlivý, stěží jsem ve škole mluvil, protože jsem se bál, dokonce jsem ani nepřemýšlel o zpěvu a tak. Ale jednoho dne jsem byl s otcem v restauradci, byla tam taky skupinka holek. Zeptali jsme se jich z kama přišli, ony řekly, že byly na jedné z jejich hodin herectví. Potom mě můj otec přesvědčoval, ať tam chodím také, pak řekl, že mi to i zaplatí. Nevím proč to udělal, možná proto, abych domů přišel s jednou z těch pěkných holek..."

Herectví bylo lepší než chodit do školy. Když miubylo 12 tak ho z ní vyhodili... "Každou chvílí to bylo horší" říká Robert o svých školních dnech. "Vždy mi řekli, že se dostatečně nesnažím. Myslel jsem si, že moji učitele byli ve skutečnosti cool, ale během výuky, právě domácí úkoly byli problém. Nikdy jsem je neměl."
"Na herectví miluju nejvíc, že hodně cestujete. Když mi bylo 17, dlěal jsem na filmu v Kapském městě v Jižní Africe, musel jsem tam žít 3 měsíce. To bylo fakt zábavný. Hodně jsem se o sobě taky naučil. Když jsem se po 3 měsícíh vrátil domů, víc jsem si důvěřoval. Myslím, že mi v tom pomohla role Cedrica Diggory v Harry Potter a Ohnivý pohár." Robert musel kvůli tomu brát lekce potápení a plavání.

"Když jsem to vyzkoušel, věděl jsem, že to bude důležitý, že musím plavat. Tehdy jsem mohl nechat svoji hlavu dostatečně dlouho pod vodou a neutopit se... Když jsem slyšel, že jsem tu roli získal, hned jsem si vzal hodiny. V Jižní Africe jsem vůbec nesportoval, tak jsem trochu přibral. Když mi kostyméři zkoušeli plavky, chtěli, abych mi byli volnější. Mysleli si kvůli tému tělu, že jsem hrál básníka, nebo něco. Myslel jsem, že ten den je konec, ale další den jsem dostal telefonát od režisérova asistenta, který pro mě chtěl sestavit osobní cvičící program. Jeden ze senzačních chlapů se stal mým trenérem. Během 3 týdnů se snažil mi vypracovat tělo, ale nakonec to vzdal..."

Když se Rob setkal s Danielem Radcliffem a dalšími herci, byl si vědom, že neměl žádný trénink v akci. "Obával jsem se, že se tam sám zesměšním. Seděl jsem stranou, chrlící nervozitu a obavy. Přemýšlel jsem o tom, že bych si vzal nějaké akční lekce, ale neměl jsem čas."

Po Harry Potterovi to začíná kolem Roberta Pattinsona utichat. Až do trháku, Twilight. Ale ne každý byl šťastný, že dostal roli Edwarda Cullena. "Dostal jsem na to hodně negativních zpráv. Samozřejmě mě to mrzelo a začal jsem mít pochyby. Když někdo říká, že jsem špatný hrec, opravdu nevím, jak na tom pracovat. A někdo říká, že jsem zase ošklivý, nevím co na to říct. Jen něco jako....Oh, opravdu? To mě bolí!"

Během jeho volných dnů Robert říká, že moc nedělá, obvykle tráví čas s přáteli. Nemá momentálně nějaký vztah. "Můj milostný život je pěkně komplikovaný." Ať tak či onak, chce, abychom věděli, že mezi celebritami to je: "Nemůžu přestat myslet na, Kristen Stewart!" - Jeho Twilight kolegyni! Když jsme se zeptali o kom v noci sní, řekl to samé "Kristen Stewart! Ale nemůžu říct detaily".

Zdroj:Hitkrant
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama